Hem > Våra pass > Gruppträning

Gruppträning

Anmäl dig här

MÅNDAG
10.00 FORTNOX ARENA LÄTTGYMPA
Mona K                        073-055 96 55 
16.00 TELEBORGSHALLEN  B-SalenRYGGVÄNLIG GYMPA
Gunilla S                      073-158 15 90 
19.00TELEBORGSHALLEN C-SALENSTYRKA MED STÄNGER
Anna S                        073-031 69 69 (kväll) 
18.00KATEDRALSKOLANMEDELGYMPA 
Ellinor K                       070-533 71 79
Therese D                    070-687 96 36 
19.00 HOVSHAGASKOLAN MEDELGYMPA UTAN HOPP
Birgit C                        073-526 33 83 
TISDAG
10.00    FORTNOX ARENAMEDELGYMPA UTAN HOPP 
 Birgit C                        073-526 33 83(fokus på styrkeövningar – bra för seniorer)
14.30TELEBORGSHALLEN C-SalenSTYRKA-RÖRLIGHET Senior
 Gunilla S                      073-158 15 90
18.00 SPORTHALLEN, Sigfridsomr. MEDELGYMPA  
Annelie H                      070-415 49 14 
18.00    GUSTAVSLUNDSSKOLANMEDELGYMPA
Therese D                    070-687 96 36 
 Sanna L                       070-453 51 61
18.45-LILLESTADSKOLANTaiJi, FORTSÄTTARE
 20:15Leif-Göran S                070-825 51 26(90min)
19.00 HOVSHAGASKOLANPILATES SPIRALS  
Ellinor K                       070-533 71 79Medtag yogamatta
19.00- TORPARSKOLANYOGA 
 20.30Manaswita P                073-065 73 84(90min)   Medtag yogamatta
 
ONSDAG
18.00 JIVERS, Rådjursvägen 2BOLLYWOOD
Manaswita P                073-065 73 84 
19.00TELEBORGSHALLEN C-SALENCIRKELFYS
 Anna S                        073-031 69 69 (kväll) 
18.00ÖSTRA LUGNETMEDELGYMPA                    
Madde S                      070-363 89 09 
19.00FURUBY SKOLACOREGYMPA                    
Lena J                         073-960 10 70
19.00 MOVATION GYM I11YOGA 
Tina S                          070-777 25 04 
19.15 JIVERS, Rådjursvägen 2YOGA
              Manaswita P                073-065 73 84
TORSDAG
14.00SIMHALLENLÄTTGYMPA 
Lena J                         073-960 10 70 
15.00SIMHALLENCOREGYMPA  
Lena J                         073-960 10 70 
18.00 LILLESTADSKOLANMEDELGYMPA  
Annelie H                     070-415 49 14  
18.00 SANDSBRO SKOLAMEDELGYMPA  
Madde S                      070-363 89 09
Mats G                        070-230 64 59 
19.00 GUSTAVSLUNDSSKOLANCIRKELFYS OBS UTOMHUS
Therese D                    070-687 96 36 
Sanna L                       070-453 51 61
                
FREDAG
10.00FORTNOX ARENALÄTT INTERVALLTRÄNING
 Nina AB                       076-325 14 19
LÖRDAG
17.00VÄXJÖ SIMHALLVATTENGYMPA 
Lotta W                       073-332 17 62 (kväll)Multibassängen
Manaswita P                073-065 73 84
SÖNDAG
18.00 GUSTAVSLUNDSSKOLANPOWER STYRKA
Therese D                    070-687 96 36 
Sanna L                       070-453 51 61 
18.30FURUBY SKOLAMEDELGYMPA      
Ellinor K                       070-533 71 79

Egen träning på gym. Teleborgshallen Mån, Ons och Fre 16.00-20.00 (Tag erfordras och tillhandahålls av vaktmästaren)

Anmäl dig här